با ما تماس بگیرید : 09385743061

آریا شیر

فروشگاه تاسیسات ساختمانی

دنبال چه چیزی هستید...

دسته‌بندی پست‌ها

ما را دنبال کنید

در شبکه های اجتماعی منتظر شما هستیم

جدیدترین آچارهای لوله کشی

نویسنده saeid


تاریخ اخرین ویرایش 6/14/2021 10:37:38 PM تعداد بازدید 8478 دسته تاسیسات

تگها آچار لوله گیر ، لوله گیر ، لوازم تاسیسات ، شلاقی ، کلاقیاشنایی با انواع اچار لوله گیر های حدید عمودی ، دنده ای ، اجار مخصوص سینک روشویی. آریا شیر در این پست شما را با انواع آچار لوله گیر آشنا میکند. امید است تا تمامی تاسیسات کاران ایران بتوانند نهایت استفاده از ابزارات مختلف را ببرند.


انواع آچارهای لوله کشی

جالب است که ببینید ابزارهای ساده و ابتدایی دوباره ساخته شده اند. در اینجا سه ابزار جدید وجود دارد که باعث می شود دوستانتان از شما بپرسند: "چی درون جعبه ابزارت داری؟"

همیشه جالب است وقتی شرکت ها ابزارهای اصلی را دوباره از نو می سازند. امروز ما سه آچار لوله گیر نوین داریم که مکمل بسیار خوبی برای جعبه ابزار هستند.


آچار لوله گیر خودکارِ هلالی شکل

طراحی این آچار جدیدِ هلالی شکل باعث می شود که با سرعت لوله ها را بگیرد و به اتصالات چنگ بزند. دیگر نیازی به تنظیم آچار برای دستیابی بهتر نیست. گرفتن سریع و عملکرد آزاد این آچار امکان استفاده آسان به صورت یک دست را فراهم می کند. سایر ویژگی های ذکر شده عبارتند از:

  • ظرفیت 5/8  تا 1-1/2 اینچی
  • طراحی دندانه زاویه دار برای قدرت بهتر گرفتن؛
  • ایده آل برای انواع لوله ها از جمله PVC  و همچنین پیچ و مهره ها


شکل باریک و متناسب این آچار، دستیابی به نقاط دشوار را آسان تر می کند. مطمعنا به این آچار لوله گیر هلالی، خیلی بیشتر از آچارهای لوله گیر قدیمی و انبردست نیاز پیدا خواهید کرد.


آچار لوله ای افست آلومینیومی میلواکی

این آچارهای آلومینیومی مدتی در صحنه بودند. احساس تفاوت وزن در مقایسه با آچار لوله های فلزی شگفت آور است. این آچار لوله افست از میلواکی ویژگی های آچار آلومینیومی را وارد مرحله جدیدی کرده است. باز شدن فک آن به صورت موازی با دسته، اهرم بیشتری به شما می دهد و به شما امکان می دهد سخت ترین اتصالات را به راحتی جدا کنید. جنبه های ارزشمند دیگر عبارتند از:

  • طراحی ارگونومیک دسته، که به جلوگیری از لغزش و خستگیِ دست کمک می کند.
  • ظرفیت فک 2 اینچی
  • قابل استفاده در 14 ،18 و 24 اینچ.

سر این آچار از آچار لوله معمولی شما باریک تر است و مجدداً دسترسی به آن فضاهای تنگ یا دشوار را آسانتر می کند. طراحی افست آن نیز برای لوله های سربار عالی است. این آچار های نوین که دارای وزنی سبک و گشتاوری موثری هستند می تواند به استاندارد جدید آچار های لوله تبدیل شوند.


ابزار شیر آب (Rigid EZ Change Faucet Tool)

این ابزار سبک و کم حجم اکثر کارهای آچارکشی نصب یک شیر آب روی یک سینک یا روشویی را بر عهده دارد و حتی جایگزین آچار های قدیمی شما خواهد شد.  همچنین با شیرهای مختلف کار می کند. سایر ویژگی ها عبارتند از:

  • یک شکاف باز برای قرار دادن خطوط انتقال؛
  • درج شش طرفه که با رایج ترین پیچ ها کار می کند.
  • درج استوانه ای دارای 5/8 اینچ است.
  • بدنه آلومینیومی تقویت شده که برای اتصال دهنده های سخت به خوبی کار می کند.

اگر میخواهید بار ابزار خود را برای نصب شیرهای بعدی سبک کنید، این ابزار شیرآلات مبتکرانه، گزینه مناسب است. در ابتدا عجیب به نظر می آیی ولی وقتی که از ان استفاده کردید قطعا اچار مورد علاقه شما میشود

تعداد بازدید 8478

نویسنده saeid

تاریخ ثبت 6/14/2021 10:37:38 PM

تعداد بازدید 8478

دسته بندی تاسیسات

تعداد پیام ها 0
اولین نفری باشید که نظر می دهید!